0535 540 62 24
Adres : Atatürk Mahallesi Turgutözal Bulvarı Gadenya 7/1 Daire: 60 Ataşehir /İSTANBUL

Telefon : 0535 540 62 24
Hakkımızda - Estemila Güzellik Salonu- Ataşehir /İSTANBUL-0535 540 62 24- 0530 241 88 30
Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

 

ESTEMİLA GÜZELLİK SALONU

 

Güzellik ve kişisel bakım çözümleri insanların kendilerini daha güzel hissetmelerini sağlar. Bu, sadece onların dışa karşı estetik görünmeleri için değil aynı zamanda kendilerine olan özgüvenlerinin artması için de bir alternatiftir. Kendisine olan özgüveni artan kişi gerek günlük hayatında gerekse iş hayatında başarı basamaklarını daha rahat çıkar. Bazı organizasyonlarda ise bütün gözleri üzerinizde toplamak için kişisel bakım çözümlerine ihtiyaç vardır. Bütün bunlara sahip olmak için tek ihtiyacınız zevkli dokunuşlara sahip marifetli parmaklardır. İstanbul Ataşehir’de faaliyet gösteren Estemila Güzellik Salonumuzda uzun zamandır benzersiz uygulamalara imza atıyor, kişiye öze tasarımlar geliştirerek farklılığı arayanların tercihi oluyoruz.

 

 

İstanbul güzellik merkezi sektörünün öncü ve örnek salonlarından birisi olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana yoğun ilgi görüyoruz. Kısa sürede bölgemizin en fazla rağbet gören güzellik merkezi konumuna yükselmiş olsak da başarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, daima daha iyisin ve daha güzelini hayata geçirebilmek için çabalıyoruz. Merkez olarak modayı, teknolojiyi, sağlık alanındaki yenilikleri yakından takip ediyor, her birindeki en son gelişmelerin oldukça kısa süre içerisinde salonumuzda hayat bulmasını sağlıyoruz.

 

 

Güzellik merkezi olarak her biri alanında deneyimli, tecrübeli, uzman, zevk sahibi, yetenekli personellerle çalışıyoruz. Bütün kadromuz dinamik yapılarıyla kendilerini sürekli geliştirmektedir. Kaliteden ödün vermediğimiz salonumuzda dünya markalarının en yeni ve en çok tercih edilen ürünlerini kullanıyor, uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

 

istanbul ataşehir cilt bakımı,istanbul ataşehir cilt bakım salonları,istanbul ataşehir cilt bakım uygulamaları,istanbul ataşehir cilt bakım işlemleri,istanbul ataşehir cilt bakım,istanbul ataşehir cilt yeniliği,istanbul ataşehir dermapen uygulaması,istanbul ataşehir dermapen cilt yeniliği,istanbul ataşehir cilt leke tedavisi,istanbul ataşehir akne tedavisi,istanbul ataşehir kırışıklık tedavisi,istanbul ataşehir cilt kırışıklık tedavisi,istanbul ataşehir hydrafacial uygulaması,istanbul ataşehir hydrafacial işlemleri,istanbul ataşehir hydrafacial fiyatları,istanbul ataşehir kirpik lifting uygulaması,istanbul ataşehir kirpik lifting işlemleri,istanbul ataşehir kirpik lifting bakımı,istanbul ataşehir kirpik lifting yaptıranlar, ataşehir cilt bakımı,ataşehir cilt bakım salonları, ataşehir cilt bakım uygulamaları, ataşehir cilt bakım işlemleri, ataşehir cilt bakım, ataşehir cilt yeniliği, ataşehir dermapen uygulaması, ataşehir dermapen cilt yeniliği, ataşehir cilt leke tedavisi, ataşehir akne tedavisi, ataşehir kırışıklık tedavisi, ataşehir cilt kırışıklık tedavisi, ataşehir hydrafacial uygulaması, ataşehir hydrafacial işlemleri, ataşehir hydrafacial fiyatları, ataşehir kirpik lifting uygulaması, ataşehir kirpik lifting işlemleri,ataşehir kirpik lifting bakımı,ataşehir kirpik lifting yaptıranlar, istanbul cilt bakımı, istanbul cilt bakım salonları, istanbul cilt bakım uygulamaları, istanbul cilt bakım işlemleri, istanbul cilt bakım, istanbul cilt yeniliği, istanbul dermapen uygulaması, istanbul dermapen cilt yeniliği, istanbul cilt leke tedavisi, istanbul akne tedavisi, istanbul kırışıklık tedavisi, istanbul cilt kırışıklık tedavisi, istanbul hydrafacial uygulaması, istanbul hydrafacial işlemleri, istanbul hydrafacial fiyatları, istanbul kirpik lifting uygulaması, istanbul kirpik lifting işlemleri, istanbul kirpik lifting bakımı, istanbul kirpik lifting yaptıranlar, cilt bakımı, cilt bakım salonları, cilt bakım uygulamaları, cilt bakım işlemleri, cilt bakım, cilt yeniliği, dermapen uygulaması, dermapen cilt yeniliği, cilt leke tedavisi, akne tedavisi, kırışıklık tedavisi, cilt kırışıklık tedavisi, hydrafacial uygulaması, hydrafacial işlemleri, hydrafacial fiyatları, kirpik lifting uygulaması, kirpik lifting işlemleri, kirpik lifting bakımı, kirpik lifting yaptıranlar,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014